Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

Nylofor süsteem — piirdeaed tööstusrajatiste jaoks

Tehased ja vabrikud vajavad väga tõhusat kaitset loata sisenejate eest — kõrgtasemel turvalisuse selliste objektide puhul tagavad Nylofor 2D ja Nylofor 3D süsteemid.

105383s 1beka thumb640x480

Loe edasi...

Maja ehitamine: millal püstitada alaline piirdeaed

Vastavalt ehitusseadusele peab ehitusplats olema nõuetekohaselt kaitstud. Kui teie krunt ei ole varasemast ajast piirdeaiaga ümbritsetud, peaksite paigaldama ajutise piirdeaia ning lükkama alalise piirdeaia püstitamise edasi.

105217s 1beka thumb640x480

Loe edasi...

Liugväravad on moes

Otsus paigaldada liugvärav ei ole tingitud mitte ainult praegusest trendist, vaid ka sellist tüüpi värava kasutusmugavusest. Viimane on võtmefaktoriks, eriti kui kasutate oma väravat mitu korda päevas. Lisaks, kui valite liugvärava, mis on mõeldud just teie väravatüübi jaoks, saate tervikliku piirdesüsteemi, mille elemendid sobivad kokku nii visuaalselt kui tehniliselt.

betafence brama przesuwna horizen set small thumb640x480

Loe edasi...

Gabioonid kaitsmas parke ja mänguväljakuid

Gabioonid, unikaalsed korvid, mis on täidetud kividega, ei jäta kedagi kunagi ükskõikseks. Seetõttu pole ka ime, et neist on saanud midagi palju enamat kui vaid viis tugevdada kallakuid või kaitsta alasid maalihete eest. Arhitektid on kiirelt taibanud, et gabioonide näol on tegemist ainulaadse instrumendiga ruumide kujundamiseks ning hakkasid neid kasutama kõikjal, kus sooviti kaunilt vihjata loodusele, ja seda ka avalikus ruumis.

betafence czafira park wegry gabiony dscn7524 thumb640x480

Loe edasi...

Alternatiivid sepistatud piirdeaiale: Zenturo, CreaZen, Horizen ja Decofor paneelid

Sepistatud piirdeaed on väga kaunis ning lisab klassikalise arhitektuuriga elamule suursugusust. Kahjuks võib aga selline piirdeaed tunduda ülepakutud, kui paigaldate selle väikese valduse ümber. Õnneks on olemas alternatiivsed lahendused.

11803s 1beka thumb640x480

Loe edasi...