Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

Gabioonseinte võrdlus: Zenturo ja PetraZen

117158s 1beka thumb640x480

Mille poolest need erinevad ja mis on neil ühist? Millise mudeli peaksite valima, et jääda oma piirdeaiaga igati rahule? Järgnevalt on toodud Betafenceʼi gabioonseinte peamised omadused.

Gabioonseinad, mida oleme pakkunud turul juba mõnda aega, koguvad populaarsust aina juurde. Nende peamiseks eeliseks on originaalne väljanägemine, mida täiendab gabioonseina pakutav turvalisus ja privaatsus.

Sel aastal lõime varasema Zenturo gabioonseina kõrvale uue mudeli — PetraZen gabioonseina. See lahendus põhineb sarnasel kontseptsioonil kui varasem mudel, kuid lisaks pakub ka uusi kasutusvõimalusi.

129106s 1bekabetafence murek gabionowy petrazen 212

Ühised omadused

Alustame sarnasustest. Mõlemad gabioonseinad on valmistatud kahest paneelist, mis kinnitatakse selleks mõeldud postide külge. Zenturo gabioonseina paneelid kinnitatakse Zenturo postide külge, samas kui PetraZen gabioonsein koosneb Nylofor F paneelidest. Ei ole juhuslik, et mõlemad mudelid on seest tühjad  — nii on võimalik leida sobiv täide väga laia valiku hulgast.

Mis puutub täidetesse, siis on mõlemat mudelit võimalik täita pea mis tahes materjaliga. Kuigi kivid on kõige populaarsem täide, saate ohutult kasutada ka klaasi, puitu või puidukoort. Peamine on seejuures see, et kui olete oma gabioonseinad kord juba täitega täitnud, ei pea te materjali enam hiljem välja vahetama, kui just teie maitse aja jooksul ei muutu.

152626s 1beka117132s 1beka

Nii Zenturo kui PetraZen gabioonseinu on võimalik kasutada mitmel moel. Sein võib olla peamiseks piirdeaiaks paneelide asemel, samuti nurga- või vaheseinaks, mis eraldab teie aias näiteks grillimisala või kompostimahuti muust territooriumist.

Samuti tasub välja tuua gabioonseinte mürasummutavad omadused. Kui ümbritsete oma valduse sellise seinaga, muutub teie kodukoht palju vaiksemaks, isegi kui see asub tiheda liiklusega tänava ääres.

betafence murek gabionowy petrazen 2

PetraZen innovatsioon

PetraZen gabioonseina kujundades soovisime laiendada selle kasutusvõimalusi. Seetõttu on kõige olulisemaks uuenduseks võimalus ühendada seinu mitte ainult 90- ja 180-kraadise nurga all, nagu varem, vaid mis tahes nurga all. Selle tulemusena võib piirdeaia joon olla keerulisem ning kohandatud just teie krundiga.

Mõlemad gabioonseina mudelid sobivad ideaalselt neile, kes väärtustavad piirdeaia puhul originaalset ja innovaatilist väljanägemist, seega laske oma vajadustel dikteerida teile kõige sobivam toode!