Warning: Declaration of JRouterJoomsef::parse(&$siteRouter, &$uri) should be compatible with JRouter::parse(&$uri) in /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php on line 72

Warning: Declaration of JRouterJoomsef::build(&$siteRouter, &$uri) should be compatible with JRouter::build($url) in /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php on line 72

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php:72) in /betafence.ee/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 150

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php:72) in /betafence.ee/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 150
Horizen toodete kombineerimine teiste piirdeaiatüüpidega - Betafence.ee

Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

Horizen toodete kombineerimine teiste piirdeaiatüüpidega

betafence panele ogrodzeniowe horizen rajsko mili 2016 10 15 410 thumb640x480

Meie Horizen süsteem näeb suurepärane välja mitte ainult iseseisva piirdeaiana, vaid ka kombineerituna muude paneelitüüpide või gabioonseintega.

Horizen paneelid ja väravad on kujundatud selliselt, et need esineks kauni elemendina terviklikus süsteemis. Ühtne piirdeaiajoon, võimalus kohandada piirdeaia kõrgust, pikkust ja värvi, kasutusmugavus, ja mis kõige tähtsam — innovaatiline ja kena välimus on Horizen süsteemi koheselt muutnud klientide seas äärmiselt populaarseks.

betafence panele ogrodzeniowe horizen rajsko mili 2016 10 15 405 large

Lihtne kokkupanek — palju võimalusi

Süsteemi üks eelistest on selle kiire ja lihtne paigaldamine. Paneelid kinnitatakse postide külge teraskonnektorite abil, mida pinguldatakse kuuskantmutrivõtmega. Konnektorid võimaldavad paigaldada paneele mis tahes nurga all. Lisaks saab Horizen tooteid paigaldada nii vundamendile kui ilma selleta.

Need eelised muudavad Horizen paneelid ja väravad lihtsasti ühilduvaiks teiste Betafenceʾi süsteemidega. Allpool leiate paari inspireeriva projekti kirjelduse.

betafence panele ogrodzeniowe horizen oswiecim mili 2016 10 25 306 large

Horizen ja Zenturo gabioonsein

Ühes eravaldustest OświęcimI linnas Poolas on Horizen paneelid peamiseks komponendiks territooriumit ümbritsevas piirdesüsteemis. Igasse piirdeaia nurka püstitas klient kaks gabioonseina, mis täiendavad kaunilt ja huvitavalt kogu süsteemi.

betafence dom modlnic horizen mili 2016 07 21 789

Horizen ja tellispostid

Tavaliselt paigaldatakse Horizen väravad ja paneelid selleks ette nähtud postide külge. Modlnica külas Poolas paikneva maja omanik otsustas aga kasutada teistsugust lahendust. Ta ehitas tellisvundamendi ning lisaks ka postid paneelide, sissesõiduvärava ja jalgvärava jaoks. Vundament ja postid krohviti, et need oleksid majaga ühte värvi.

betafence panele ogrodzeniowe nylofor 3d brama ogrodzeniowa horizen mili 2016 07 21 888

Horizen ja Nylofor 3D paneelid

Samas külas Krakowi lähistel lõid arhitektid eramaja jaoks teistsuguse, samuti originaalse kombinatsiooni. See kord sobitati Horizen kahepoolne tiibvärav ja sissepääsuvärav Nylofor 3D paneelidega, mida kasutati kokku 150 meetri pikkuses. Elegantne sissesõiduala sobib harmooniliselt kokku piirdesüsteemiga, mis omakorda toob välja valduse ilu.

Loomulikult on need vaid mõned paljudest võimalustest, kuidas saate Horizen elemente kombineerida. Kas ka teil on mõni idee, kuidas seda teha?