Warning: Declaration of JRouterJoomsef::parse(&$siteRouter, &$uri) should be compatible with JRouter::parse(&$uri) in /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php on line 72

Warning: Declaration of JRouterJoomsef::build(&$siteRouter, &$uri) should be compatible with JRouter::build($url) in /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php on line 72

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php:72) in /betafence.ee/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 150

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php:72) in /betafence.ee/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 150
Kulusid kokku hoidev lähenemine piirdeaia paigaldamisele - Betafence.ee

Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

Kulusid kokku hoidev lähenemine piirdeaia paigaldamisele

2145s 1beka thumb640x480

Kas teil ei ole võimalik soetada piirdeaeda, mis tervenisti koosneks elegantsetest paneelidest? Meil on sellele probleemile lahendus.

Me kõik soovime, et kogu meie ümbrus näeks kena ja elegantne välja. Pole seega ime, et soovime investeerida ka uhkesse piirdeaeda.

Tuleks aga meeles pidada, et dekoratiivsed paneelid või gabioonseinad on kallimad kui tavapärased lahendused, mistõttu võib sellistest paneelidest koosneva terve piirdeaia soetamine osutuda liiga kulukaks. Kas sellele probleemile on lahendus? Jah, proovige kombineerida eri piirdeaiatüüpe.

dom limanowa system decofor 20120514474 large

Elegantne esiosa

Meie soovitame teil rõhutada ennekõike valduse esiosas olevat piirdeaeda, mis on tänavalt nähtav. See ehib teie kodu ja kogu valdust, mistõttu tasub sellesse investeerida.

Valikuvõimalusi on palju, seega tuleks valida neist selline, mis sobib kõige paremini teie kodu arhitektuurilise stiiliga. Lahenduseks võivad olla Decofor dekoratiivsed, neile iseloomulike teemandikujuliste otstega paneelid, või kenad Bekafor paneelid, mis toovad esile teie roheaia ilu, või innovatiivsed Horizen paneelid. Viimaseid iseloomustab varbade horisontaalne asetus, mis tagab piirdeaia puhul ideaalse läbipaistvuse ja kõrgtasemel turvalisuse.

betafence panele ogrodzeniowe horizen rajsko mili 2016 10 15 415 large

Gabioonseinad on samuti huvitavaks lahenduseks. Zenturo mudel on tuntud oma avade hämmastava kombinatsiooni poolest, samas kui PetraZen võimaldab aiapaneele ühendada mis tahes nurga all, mis omakorda suurendab nende paigutamise võimalusi. Gabioonseinu on võimalik täita mis tahes materjaliga, millest kõige populaarsem on loomulikult kivid.

132727s 1beka large

Kuluefektiivsed küljed ja tagaosa

Kui olete paigaldanud kauni piirdeaia valduse esiosale, saate keskenduda krundi külgedele ja tagaosale. Siin tuleb esmalt silmas pidada maatükkide eraldamise ja turvalisuse aspekti. Kuluefektiivseks lahenduseks siin on punutud aiavõrk. Meie klassikaline Resitor võrk kaitseb teie kodu metsloomade sissetungimise eest valdusele ning võimaldab teil luua turvalise ala, kus teie lapsed saavad mängida.

2694s 1beka large

Veel üks suurepärane idee on kasutada kergekaalulisi Nylofor 3D Light II paneele. Nende lihtne ja elegantne struktuur sobib igat tüüpi maastikuga, lisaks on need paneelid väga jäigad ja pika kasutuseaga.

Sellised kombinatsioonid tagavad kõrgtasemel turvalisuse teile ja teie perele, pakuvad võimaluse omada elegantset piirdeaeda valduse esiosas ning hoida kogu piirdesüsteemi pealt raha kokku.