Warning: Declaration of JRouterJoomsef::parse(&$siteRouter, &$uri) should be compatible with JRouter::parse(&$uri) in /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php on line 72

Warning: Declaration of JRouterJoomsef::build(&$siteRouter, &$uri) should be compatible with JRouter::build($url) in /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php on line 72

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php:72) in /betafence.ee/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 150

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php:72) in /betafence.ee/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 150
Palun vaikust! - Betafence.ee

Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

Palun vaikust!

betafence murek gabionowy zenturo thumb640x480

Kindlasti on teie jaoks tuttav see tunne, kui tulete töölt koju ja tahate rahulikult oma aias istuda, et vaikust nautida, kui järsku paneb naaber oma muruniiduki tööle või muutub teie majaesine tänav tiheda liiklusega kiirteeks. Selle asemel et kodunt põgeneda või otsida välja kõrvatropid, kasutage hoopis Zenturo või PetraZen gabioone või gabioonseinu.

102168s 1beka152626s 1beka

Piirdeaed, mis kaitseb ka teie kõrvu

Gabioonid on populaarsed ja laialt tuntud tooted, mis koosnevad metallkorvidest (mida kutsutakse gabioonideks) või omavahel ühendatud aiapaneelidest, mida on võimalik täita kivide, puidu või isegi elegantsete klaasitükkidega. Nende peamine eelis on loomulikult ebatavaline ja stiilne väljanägemine, kuid tänu oma konstruktsioonile ja tihedasti asetsevalt täitele summutavad gabioonid väljastpoolt teie valdust kostuvat müra.

gabion referenciak kerites kiulo

Kogu piirdeaed vs vaikne nurgakene

Nii gabioonid kui gabioonseinad võivad moodustada integraalse osa piirdeaiast. Ühed kliendid valivad gabioonidest vundamendi või postid, teised aga püstitavad gabioonidest kogu piirdeaia. Tulemus? Mugav lõõgastumine oma aias.

Kui te ei soovi kogu oma piirdeaeda välja vahetada, piisab sellest, kui eraldate osa oma roheaiast, paigaldades sinna gabioonseinad või gabioonid. Mõlemad lahendused sobivad ideaalselt kindla ala eraldamiseks — tooted on piisavalt kõrged, et pakkuda istuvale inimesele privaatsust oma aias, blokeerimata samal ajal välisvaadet majast.

117123s 1beka

Selline eraldatud paik sobib suurepäraselt ka grillimiseks. Gabioonid ja gabioonseinad mitte ainult ei summuta müra, vaid absorbeerivad ka tugevad lõhnad. Kui soovite, et grillisuits ei imbuks valduse teistesse osadesse, on grillimiseks valitud ala eraldamine sobivaim lahendus.

Nagu näete, on gabioonide ja gabioonseinte kasutamiseks mitu head põhjust. Kuid tulemus on alati ikka üks: te olete rahul sellega, et oma aias aja viitmine on muutunud palju mugavamaks.