Warning: Declaration of JRouterJoomsef::parse(&$siteRouter, &$uri) should be compatible with JRouter::parse(&$uri) in /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php on line 72

Warning: Declaration of JRouterJoomsef::build(&$siteRouter, &$uri) should be compatible with JRouter::build($url) in /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php on line 72

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php:72) in /betafence.ee/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 150

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php:72) in /betafence.ee/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 150
PetraZen — uus gabioonsein Betafenceʾilt - Betafence.ee

Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

PetraZen — uus gabioonsein Betafenceʾilt

betafence murek gabionowy petrazen thumb640x480

Vastupidavus, multifunktsionaalsus ja visuaalselt kena väljanägemine — need on meie uue PetraZen gabioonseina omadused.

Me teame, kui populaarsed on Zenturo gabioonseinad, ning seetõttu otsustasime oma valikut laiendada ja välja töötada täiesti uue toote, mille nimeks PetraZen. Sellega vastame nii nende klientide vajadustele, kes otsivad harmooniat disainist ja mugavusest, kui nende omadele, kes väärtustavad privaatsust ja turvalisust.

betafence murek gabionowy petrazen 212

Nylofor F uue seina alusena

Nylofor F paneelid on PetraZen gabioonseina kõige olulisemaks elemendiks. Nendest moodustataksegi seinakorvid: Nylofor lehed ühendatakse multifunktsionaalsete konnektorite abil ning seejärel täidetakse kliendi valitud materjaliga. Me oleme valinud just Nylofor paneeli selle pretsedenditu jäikuse ja vastupidavuse poolest, mistõttu on gabioonsein väga stabiilne.

Nimetatud konnektorid pakuvad täiesti uusi seina kokkupanemise võimalusi. PetraZen seinakorve saab paigaldada mis tahes nurga all, mistõttu on piirdeaeda võimalik kohandada igat tüüpi pinnasega ning tulemus on alati originaalne.

betafence murek gabionowy petrazen mili 2016 08 29 175

Ka vahekauguse hoidja on innovatsioon, mis suurel määral hõlbustab gabioonseina paigaldamist. Tänu vahekauguse hoidja konksudele saab Nylofor paneeli kiiresti üles riputada ja seda seinastruktuuris stabiliseerida. Selle tulemusena ei ole teil seina paigaldamisel vaja kogu aeg paneeli kinni hoida. See on oluline eelis, kuna paneel võib kaaluda lausa kuni mitukümmend kilogrammi.

Täite vorm ei ole aga muutunud. Nii nagu Zenturo gabioonseina, võib ka PetraZen seina täita mis tahes materjaliga kliendi valikul. Kivid on jätkuvalt kõige populaarsem materjal, kuigi mõni klient otsustab täita seina ka puidu või isegi klaasiga. Täite valimine peaks sõltuma kogu valduse disainist.

betafence murek gabionowy petrazen mili 2016 08 29 190

PetraZen gabioonseina kasutamine

Uuel seinal on mitmeid rakendusvõimalusi. See võib olla iseseisev piirdeaed, täiendada harilikke paneele või olla ka valduse osi üksteisest eraldavaks seinaks.

Nagu Zenturo, on ka PetraZen gabioonsein täiesti läbipaistmatu. See tähendab suuremat turvatunnet aias, kuna elanikud on varjatud möödakäijate pilkude eest. Samuti tekitab gabioonsein õdusust, kuna seinal on heli summutavad omadused, mis on eriti oluline tiheda liiklusega tänaval paiknevate majade puhul. PetraZen gabioonsein absorbeerib ka väljast tulevad halvad lõhnad, mis kindlasti tõstab valduse elanike elukvaliteeti.

PetraZen gabioonsein on seega veel üks toode, mis rahuldab iga kliendi, kes hindab kodus vaikust, rahu ja turvalisust, vajadusi.

Samuti oleme loonud rea online-režiimis kättesaadavaid materjale, mille abil saate toote kohta rohkem teada:

  1. Tooteleht veebilehelt ja betafence.ee http://www.betafence.ee/gabioonid/gabioonid/petrazen
  2. Paigaldamise õppevideod

https://www.youtube.com/watch?v=kYWlUU6w_us
https://www.youtube.com/watch?v=NcNvGnopmLI

  1. Paigaldamisjuhend  http://www.betafence.ee/download/products/generic/gabioonid/PetraZen_installation%20manual_EST_2016-11-18.pdf