Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

Vundament piirdeaiale — kõige populaarsemad lahendused

betafence dom modlnic horizen mili 2016 07 21 780 thumb640x480

Kas kavatsete püstitada piirdeaia koos vundamendiga? Heitke pilk saadavalolevatele lahendustele, et tunda rõõmu kena ja stabiilse struktuuri kasutamist.

Milleks üldse vundament?

Kuigi ei aiavõrk ega paneelid nõua vundamendi kasutamist, osutub see element vajalikuks mitmes olukorras. Esiteks on see kasulik juhul, kui teil on koer, kes veedab palju aega aias. Tänu vundamendile ei saa koer piirdeaia alla auku kaevata ja aiast välja joosta.

betafence dom modlnic horizen mili 2016 07 21 789

Vundament on samuti kasulik, kui teie naabri valdus paikneb teisel kõrgusel kui teie oma. Vundament kaitseb teie valdust materjali liikumise eest. Enamgi veel, vundament stabiliseerib ja tugevdab teie piirdeaeda, kui see paikneb heterogeensel pinnasel.

betafence panele ogrodzeniowe horizen dom prywatny gilowice p1120060

Kaks vundamenditüüpi

Mis tahes piirdeaiale on alust võimalik ette valmistada kahel viisil: betoonribana või kasutada betoonplokke. Neist ühe valimisest sõltub ka postide mudel, mida teil tuleb paigaldamisel kasutada.

betafence panele ogrodzeniowe nylofor 3d mili 2016 07 21 897

Tehases valmistatud betooniplokkide puhul vajate terasposte. Need asetatakse otse pinnasele plokkide vahele. Betoonriba, teisest küljest, võimaldab teil kasutada nii teras- kui betoonposte. Sel juhul moodustab vundament ühtse struktuuri ning postid paigaldatakse selle sisse. Teiseks võimaluseks on ehitada betoonpostid, mille külge paneelid kinnitada. See konstruktsioon on U-tähe sarnane, mis toob teie valduse teiste seast esile.

betafence panele ogrodzeniowe horizen p1120049

Mõlemat tüüpi vundament muudab piirdeaia stabiilsemaks ja laseb muudel elementidel välja paista. Seega võite langetada otsuse vundamendi kasuks sõltumata krundi struktuurist, kuhu teie maja on ehitatud.