Warning: Declaration of JRouterJoomsef::parse(&$siteRouter, &$uri) should be compatible with JRouter::parse(&$uri) in /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php on line 72

Warning: Declaration of JRouterJoomsef::build(&$siteRouter, &$uri) should be compatible with JRouter::build($url) in /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php on line 72

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php:72) in /betafence.ee/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 150

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /betafence.ee/components/com_sef/sef.router.php:72) in /betafence.ee/plugins/system/eprivacy/eprivacy.php on line 150
Zenturo gabioonseinte iseseisev püsitatamine - Betafence.ee

Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

Zenturo gabioonseinte iseseisev püsitatamine

145848s 1beka thumb640x480

Kas andekas isemeisterdaja saab gabioonaia paigaldamisega iseseisvalt hakkama? Jah, kuid tuleks silmas pidada paari reeglit.

Zenturo gabioonseinad on levimas Poolas üha enam. Neid kasutatakse nii piirdeaiana kui roheaia kujunduselemendina, näiteks alade eraldamiseks. Zenturo eeliste hulka kuulub originaalne vorm ja kena välimus.

betafence murek gabionowy zenturo villa ghilardi large

Kuidas püstitada Zenturo gabioonseina

Selle toote struktuur on ebastandardne, kuna toode koosneb kahest paralleelselt asetatud paneelist, kahest postist ja täitest. Kuigi see kõik võib kõlada keerulisena, saate te ise ohutult seina püstitamisega hakkama.

Me oleme paigaldusprotsessi üksikasjalikult kirjeldanud eraldi artiklis ning selles kirjutises soovime vaid rõhutada mitmeid võtmeaspekte. Paigaldamist tuleb alustada postide asetamisest maapinda tehtud õige suuruse ja vahemaaga aukudesse. Aukude vahele tuleb kaevata kraav ja täita see näiteks betooniga, ning seejärel asetada sinna esimene post. Oluline on veenduda, et postid on asetatud aukudesse täiesti vertikaalses asendis, selleks on teil kindlasti vaja loodi.

Järgmiseks sammuks on paneelide kinnitamine konnektorite abil posti külge. Kui paneelid on paigas, kontrollige, kas need on asetatud vertikaalselt ja teineteisega paralleelselt. Seejärel paigaldage teine post, kinnitage paneel selle külge ning kontrollige uuesti, et struktuur oleks vertikaalne. Kui see on nii, võite täita augu betooniga.

188600s 1beka medium188601s 1beka medium

TÄITMINE

Kui kogu sein on püstitatud, saate hakata seda täitma. See protsess on palju lihtsam, kuid peate jälgima, et kogu paneelidevaheline ruum oleks ühtlaselt täidetud. Lisaks tasub paneele kaitsta kaugusehoidjatega, mis hoiavad ära paneelide kumerdumise.

Zenturo seinu võib täita ehituspoodides saadaval oleva mis tahes materjaliga. Nagu arvata võib, on kõige populaarsemaks täiteks kivid, kuid levinud on ka puuhalud ja -koor. Mõned inimesed langetavad otsuse originaalsema täite kasuks, nagu näiteks värviline klaas või pähklikoored.

Kord kasutusele võetud, ei ole täidet vaja välja vahetada, kui te just ei soovi anda piirdeaiale teistsugust väljanägemist pärast näiteks oma maja fassaadi muutmist. Zenturo gabioonseinad võimaldavad teil seda teha tänu oma mitmekülgsusele — lihtsalt võtke vana täide välja ja täitke seinad uuega.

188595s 1beka large

TÄIENDAV KAITSMINE

Seinu tasub kaitsta kattega, et gabioonist ei oleks võimalik täidet välja võtta. Kate kinnitatakse klambrite abil gabioonseina peale.

Paneelide paigaldamine ja kinnitamine ei ole väga keeruline, kuid see nõuab teatavaid teadmisi ja oskusi. Pidage meeles: kui te ei tunne, et suudate ise Zenturo gabioonseina püstitada, saate alati paluda professionaalidel teha seda teie asemel!

129119s 1beka132739s 1beka148136s 1beka145794s 1bekabetafence murek gabionowy zenturo 188585s 1beka148147s 1beka148125s 1beka152625s 1beka132742s 1beka139929s 1beka140115s 1beka