Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Originaalne lahendus Weldmesh keevisvõrguga

Lõuna-Poola Gliwice linnas asuv ettevõte Siatex otsustas renoveerida vana piirdeaia oma kontori sissepääsualal ning samal ajal ka reklaamida Betafence'I keevisvõrku, mida ettevõte müüb. 50x50 mm suuruse võrgusilmaga Weldmesh keevisvõrk, mis on valmistatud 4,0 mm suuruse diameetriga kuumsukeldusgalvaanitud traadist, paigaldati metallraamidesse ning kinnitati juba olemasoleva piirdeaia külge sobivate klambrite abil. Võrgupaneelide ja piirdeaia vaheline ruum täideti kividega. Allossa asetati suuremad ning nende peale väiksemad kivid. Lisaks paigaldati kogu süsteemi juurde ka dekoratiivne piirdeaed.

20170831 141622

Loe edasi...

Huvitav värvilahendus Horizen paneelidega

Lõuna-Poolas Zielonki külas paikneva eramaja puhul sobitati heleda liiva toonis seinad tumeda katusega. Maja ümbritsev piirdeaed valiti sama värvimustriga. Horizen paneelid viimistleti tumedas antratsiiditoonis 7016S struktuurvärviga ning paigaldati heledas toonis betoonpostide külge. Sissepääsualale paigaldati ühe meetri laiune Horizen ühepoolne elektropüüduriga tiibvärav.

mili 2017 05 017 175

Loe edasi...

Horizen kaitseb ühepereelamut

See eramaja paikneb Poolas Skała linnas vastvalminud ühepereelamute rajoonist. Maja ümber olev suur territoorium kaitsti esiosas Horizen horisontaalse palissaadiga. Sissesõiduala kaitsti 4 meetri laiuse motoriseeritud liugväravaga ning jalakäijate jaoks paigaldati 1 meetri laiune Horizen ühepoolne tiibvärav koos elektropüüduriga. Kogu piirdeaed oli viimistletud 7016S antratsiiiditoonis struktuurvärviga.

mili 2017 05 017 179

Loe edasi...

Nylofor kaunistab ja kaitseb

Ettevõte Goldbeck, kes on spetsialiseerunud suurtele logistikakeskustele ehitamisele rahvusvaheliste ettevõtete jaoks, valis Betafenceʼi tooted, et piirestada ettevõtte Zalando halli, mis on suurim hall Poolas. Tegemist on ühega vähestest Zalando vabrikutest, mis on Poolasse ehitatud. Vabrik paikneb Gardno linnas Szczecini linna lähistel ja S-3 maantee ääres. Zalando ja Goldbecki esindajad otsustasid Nylofor 2D paneelisüsteemi kasuks, et tõsta esile hoone välimust ja samal ajal tagada kõrgemal tasemel turvalisus. Kõik 4 paigaldatud Egidia liugväravat on motoriseeritud ja varustatud turvaliistudega.

2

Loe edasi...

Raudteejaama, Poola

Poolas Baby raudteejaamas paigaldati platvormide ja nende juurde viivate teede ümber 1,23 meetri kõrgune Nylofor 3D paneelaed. Paneelid kinnitati EL ristkülikukujulise ristlõikega postide külge. Kogu piirdeaed viimistleti kirkate värvidega: paneelid kollast RAL 1023 ja postid sinist RAL 5005 tooni, et juhtida neile raudteejaamas liikuvate reisijate tähelepanu.

mili 2017 06 08 718

Loe edasi...