Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Private Katowice, Tšehhi Vabariik

Poolas Katowice linnas hiljuti valminud elamurajooni püstitati kahepereelamu. Elamu mõlemad omanikud otsustasid kasutada ühesugust piirdeaeda valduse esiosas. Selleks valiti horisontaalsetest profiilidest valmistatud Horizen aiapaneelid. Mõlemale valdusele paigaldati ka ühepoolne tiibvärav ja 4 meetri laiune liugvärav. Kogu piirdeaiale kanti antratsiiditoonis struktuurviimistlus.

mili 2016 09 09 104

Loe edasi...

Firma DEKTRADE, Tšehhi Vabariik

Stavebniny DEK a.s. on DEK kontserni kuuluvatest ettevõtetest suurim. Alates selle asutamisest 1993. aastal (nime all DEKTRADE s.r.o.) on ettevõte keskendunud ehitusmaterjaliärile. Tšehhi Vabariigis Znojmo linnas on ettevõttel suured hooned, sealhulgas ladu, laadimisala ja parklad. Kogu territoorium piitestati galvaanitud Nylofor 2D paneelidega, mis kinnitati ristkülikukujulise ristlõikega postide külge.

DEK Znojmo 00041

Loe edasi...

Rahvuslik raudteemuuseum hoidla, Tšehhi Vabariik

Tšehhi raudteesüsteemi endises raudteejaamas on üle saja veeremi ja muu huvitava raudteetehnoloogiaga seotud eseme. Neid hoitakse nii hoonetes kui vabas õhus. Kogu muuseumi territooriumi, sealhulgas raudtee osad, piirestati 3,5 meetri kõrguste Securifor paneelidega. Paneelid kinnitati Bekafix Super postide külge ning paneelide peale paigaldati täiendavalt Concertina okastraat.

Chomutov 00005

Loe edasi...

Private Rajski küla, Poola

See on väike maja, pressitud suuremate hoonete vahele. Et saada veidi privaatsust, otsustas investor piirestada oma valduse läbipaistmatu Horizon süsteemiga. Antratsiiditoonis paneelid paigaldati alusplaatidega postide külge. Sissepääsuala varustati manuaalse tiibvärava ja kahepoolse motoriseeritud tiibväravaga.

mili 2016 10 15 405

Loe edasi...

Maamaja, Poola, Chelmek

Erainvestor otsustas kaitsta oma vastvalminud maja kaht tüüpi piirdeaiaga: läbipaistvate paneelidega maja külgedel ja mitteläbipaistvate paneelidega maja ees. Viimase jaoks valiti Horizen süsteem. Paneelid paigaldati betoonpostide külge. Sissesõiduala varustati Horizen tüüpi ühepoolse tiibvärvaga ja motoriseeritud kahepoolse tiibväravaga.

mili 2016 10 15 433

Loe edasi...