Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

Teras on parem kui puit

betafence panele ogrodzeniowe zenturo 129042s 1beka thumb640x480

Puidust piirdeaiad võivad näha küll kenamad välja, kuid ainult terasest piirdead pakub teile kõike, mida ootate koduvalvetootelt: vastupidavust ja kestvat turvalisust.

Puidul on kõige pikem piirdeaiamaterjalina kasutamise ajalugu. Puit on lihtsasti kättesaadav, tihtipeale kõige taskukohasem materjal ning ka silmale väga kena vaadata. Puit on palju looduslähedasem kui teras või betoon, see näeb välja sõbralik ja kerge. Võib lausa öelda, et sel on hing.

2603s 1beka

Teraspiirdeaia eelised

Siinkohal aga puidu eelised lõpevad. Mis puudutav vastupidavust ja turvalisust, siis muud materjalid, nagu näiteks teras, on piirdeaia puhul kasutamisel tõestanud end palju kindlamatena.

Teraspaneelid ja –võrk on tõepoolest palju kauakestvam ja vastupidavam keskkonnafaktorite suhtes kui puit. Seda eriti juhul, kui valite korrosioonivastase kattega tooted (mis on Betafenceʼi jaoks standardiks). Nii saab välistada, et temperatuuri kõikumine ja tugev vihm kahjustaks teie piirdeaeda.

Samuti tasub mainida, et selline piirdeaed ei vaja sagedast hooldamist. Kaitsekihiga juba kaetud teraspaneelid teenivad teid pikki aastaid. Puitu aga, teisest küljest, tuleb regulaarselt katta kruntvärviga ja seejärel värvida, et piirdeaia omadused säiliks ja see peaks kauem vastu.

Ka metallist piirdeaed on palju kindlam, kuna sellist aeda on raskem kahjustada ning sellele on lihtsam täiendavaid turvameetmeid lisada. Üheks viimastest võivad olla näiteks teravad otsad piirdeaia ülaosas, mis takistavad üle aia ronimist.

12181s 1beka

Puidu ja terase kombinatsioon

Õnneks on olemas ka lahendus, milles on kombineeritud terase kauakestvus ja puidu kenadus. Süsteem põhineb metallpaneelidel, mis tagavad kestvuse ja turvalisuse. Need paneelid aga täidetakse omakorda puidust plankudega, mis annavad piirdeaiale looduslähedase väljanägemise.

108869s 1beka145789s 1beka

Puidust täited parandavad nii piirdeaia esteetiliselt külge kui suurendavad elanike privaatsust. Tuleb vaid paigaldada täited kogu piirdeaia ulatuses ja tulemuseks on täiesti läbipaistmatu piirdeaed, mis võimaldab varjuda uudishimulike möödakäijate ja naabrite pilkude eest.

Seega, kui teile meeldib puit, on meie kombinatsioon teraspaneelidest ja puidust täidetest teie jaoks ideaalseks lahenduseks.