Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

Kas lihtne või kaunistustega piirdeaed?

betafence dubai projects 4 800w thumb640x480

Kas otsustada lihtsa või kaunistustega piirdeaia kasuks? Teil on lihtsam oma piirdeaeda valida, kui võtate teadmiseks, et piirdeaed on see, mis paneb „i-le punkti” nii teie maja kui kogu valduse puhul.

Innovaatiline lähenemine dekoratiivsele stiilile: Decofor

Kas sooviksite rõhutada oma valduse klassikalist arhitektuuristiili, kuid te ei saa omale lubada Rockefellerite residentsi? Valige suurejooneline Decofor paneelisüsteem, mis on väga hea alternatiiv sepistatud piirdeaedadele.

Decofor kaunistab teie kodu ja tõstab selle esile. Decofor piirdeaia stiil on sarnane sepistatud piirdeaedadele, kuid on samal ajal tänu oma struktuurile küllaltki kerge kaaluga.

Te saate valida kahe paneelimudeli vahel: Arco paneelidega on tulemuseks kaarjas piirdeaiajoon, Recto puhul aga horisontaalne.

12468s 1beka

Kujundage oma piirdeaed Zenturo

Zenturo on palju enamat kui lihtsalt piirdeaed. See on vahend, mille abil luua oma ruumi, ning millel on lausa piiramatul hulgal eeliseid ja funktsioone. Üks viimastest on stiilsete eramute kaitsmine.

Eri suuruse ja kujuga avad on kombineeritud kahekordsete vaheldumisi keevitatud varbadega, mis annab tulemuseks unikaalse disaini ja samas lihtsa väljanägemisega piirdeaia. Lisaks on see valmistatud kaunis metalses antratsiiditoonis.

Industriaalse stiiliga piirdeaia saamiseks täitke Zenturo paneelid plastikust mosaiikpikslitega ning moodustage neist mustreid.

139949s 1beka

CreaZen: looduslähedane

Te saate oma valduse innovaatilist stiili välja tuua CreaZen palissaadsüsteemi abil — tegemist on klassikalise piirdeaiaga, kuid seda täiesti uues vormis. Vastupidiselt traditsioonilisele palissaadile ei ole see igav. Süsteem paistab silma oma stiili poolest, mis on inspireeritud loodusest seal, kus lõikuvad vertikaalsed profiilid, ning tekitab assotsiatsioone loodusmaastikuga.

panele ogrodzeniowe creazen composition betafence

Soovite ajatut klassikat? Lihtsalt valige Bekafor Classic

Või ehk eelistate universaalset lahendust? Valige taas Bekafor Classic. Miks on see ideaalne igat tüüpi valduse kaitsmiseks, sõltumata selle arhitektuurilisest stiilist? Tänu oma lihtsale struktuurile sulandub Bekafor Classic märkamatult teie roheaiaga ning rõhutab teie kodu ilu ja stiili. Süsteem ise on aga palju enamat kui vaid pelk taust — see pakub teie kodule tõhusat kaitset, et nii teie kui teie pere saaks end seal turvaliselt tunda.

11004s 1beka