Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

Kindlate piirdeaiatüüpide jaoks mõeldud postid

129070s 1beka thumb640x480

Piirdeaia püstitamisel kindla aiatüübi jaoks mõeldud postide kasutamise soovitus ei ole tootja kapriis. Isegi kui te arvate, et saate oma piirdeaiaga ohutult kohandada teisi poste, siis te eksite. Te eksite väga.

Ideaalne sobivus

Kui paigaldate oma piirdeaia selleks mõeldud postide külge, võite olla kindel, et kõik piirdeaiaelemendid moodustavad ühtse terviku nii visuaalselt kui tehniliselt. Süsteemi iga element näeb välja kui uus ja töötab tõrgeteta pikki aastaid, kuna see on valmistatud kõrgeimate kvaliteedistandardite järgi ning hoolikalt muude komponentidega kokku sobitatud.

133208s 1beka

Gabioonseinad

Valisite gabioonseina? Siis tuleks teil valida ka postid, mis on mõeldud just selle süsteemi puhul kasutamiseks. PetraZen seinade puhul, mis koosnevad Nylofor paneelidest, on vaja kasutada ruudukujulise ristlõikega poste. Nii on tagatud piirdeaia robustsus, samuti saate te seinapaneele ühendada mis tahes nurga all, et täiuslikult sobitada piirdeaed oma valdusega. Kui te otsustate oma gabioonseina püstitamisel aga Zenturo või Zenturo Super paneelide kasuks, paigaldage need samuti spetsiaalsete postide külge — viimaste unikaalne kuju võimaldab teil paneelid kindlalt kinnitada posti mõlema külje külge.

Kui kasutate gabioonseina paigaldamisel selleks mõeldud poste, võite olla kindel, et sein on stabiilne sõltumata sellest, millise seinatäite te valite. Tasuks ka meeles pidada, et oma raskuse tõttu vajab gabioonsein kindlat tuge, et vastu panna tugevatele tuulepuhangutele. Kuigi kehvemate parameetritega postid võivad näida sama head, ei taga need teile ja teie perele 100% turvalisust.

Samuti ei tohiks unustada, et Zenturo gabioonseina kinnitamine spetsiaalsete postide külge võimaldab teil saavutada kogu süsteemi puhul ühtlase värvi — nimelt on Zenturo postid saadaval samas metalses antratsiiditoonis kui paneelid.

108769s 1beka

Turvaliselt pilkude eest varjatud

Kas kavatsete püstitada piirdeaia, mis koosneb Nylofor 2D või 2D Super paneelidest koos Screeno Wave täidetega? Siis kasutage F-LOX Super poste, et täited oleksid turvaliselt kinnitatud. F-LOX Super postid on äärmiselt jäigad, mistõttu on teie piirdeaia struktuur vastupidav mis tahes ilmastikutingimustele isegi siis, kui paneelid on täielikult Screeno Wave täidetega täidetud. Kasutage F-LOX Super poste ka juhul, kui soovite poolläbipaistvat piirdeaeda. Samas, ilma täideteta Nylofor 2D ja 2D Super paneele saab ohutult paigaldada kindlate F-LOX postide külge.

2601s 1beka

Dekoratiivne igast aspektist

Te ei tohiks rikkuda Decofor paneelide suurepärast mõjuefekti sellega, et kinnitate need tavaliste postide külge. Kõik Decofor elemendid sobivad omavahel ideaalselt ning selle süsteemi jaoks on loodud spetsiaalsed postid, mille otsas on kaunis kera. Ükski teine post ei too teie Decofor paneelide kogu ilu nii hästi esile.

Tasuks meeles pidada, et kui valite Betafenceʼi tervikliku piirdesüsteemi, mis koosneb paneelidest, postidest ja väravatest, ei pea te hetkegi muretsema stiiliühtsuse ega turvalisuse pärast. Lisaks kehtib terviklikele süsteemidele Betafenceʼi mitmeaastane korrosioonivastane garantii.