Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

Kaitske oma valdust

140430s 1beka thumb640x480

Kodu on koht, kus teie elu kõige tähtsamad inimesed on kõik üheskoos, seega vajab kodu erilist kaitset. Kas selline kaitse on võimalik, tegemata seejuures kompromissi kauni disaini osas?

Nylofor 3D: ei mingeid kompromisse

Nylofor 3D on süsteem, mille puhul on garanteeritud kõrgtasemel turvalisus. Süsteemi saab kasutada mitte ainult avalike hoonete juures, vaid ka kõikjal mujal, kus vajatakse kindlat kaitset, nagu näiteks eramajade puhul. Nylofor 3D süsteemi iseloomustab suurepärane vastupidavus, mis on tagatud horisontaalsete profiilide abil. Piirdeaia minimalistlik disain sobib suurepäraselt nii kaasaegse kui klassikalise arhitektuuriga. Kui soovite pakkuda oma perele rohkem privaatsust, täitke oma Nylofor 3D paneelid selleks mõeldud Screeno Line täidete või Colorado ribadega. Sõltuvalt efektist, mida soovite saavutada, võite täita kas kogu piirdeaia või ainult osa sellest, valida puiduimitatsioonis täited või täita paneelid ajatute ja elegantsete antratsiiditoonis ribadega.

188593s 1bekabetafence murek gabionowy petrazen 6

Gabionseinad: ümbritsege oma kodu vaikusega

Kui soovite rohkem privaatsust ja kaitsta oma kodu uudishimulike möödakäijate pilkude eest, ümbritsege oma valdus gabioonseintega. Nii ei saa keegi piiluda teie elamisse, samuti summutab see kaunis ja raskesti ületatav kivisein tänavalt kostuva igapäevamüra.

Te võite kujundada oma gabioonseina Zenturo või PetraZen paneelide abil ning täita sneed peaaegu mis tahes materjaliga, et luua enda ümber sõbralik ja turvaline ruum.

12061s 1beka108736s 1beka

Decofor: meistriteose tipp

Miks mitte kaitsta oma valdust ja rõhutada samaaegselt selle unikaalset arhitektuuristiili? Valige terviklik piirdesüsteem, mis sisaldab nii poste kui väravaid, ja mille elemendid üheskoos moodustavad innovaatilise struktuuriga väga dekoratiivse piirdeaia. See on suurepärane alternatiiv sepistatud piirdeaiale, mis, vaatamata oma dekoratiivsusele, võib tunduda ülepakutud, seda eriti väiksemate valduste puhul.

Sõltuvalt teie soovitud efektist võite valida kas Decofor kaarja (Arco) või sirge ülaosaga paneelid (Recto), samuti võite paigaldada süsteemi kas vundamendile või otse pinnasele, ning valida kas süsteemi juurde kuuluvad postid (mille otsas on dekoratiivne kera) või tellispostid.