Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

Alternatiivid sepistatud piirdeaiale: Zenturo, CreaZen, Horizen ja Decofor paneelid

11803s 1beka thumb640x480

Sepistatud piirdeaed on väga kaunis ning lisab klassikalise arhitektuuriga elamule suursugusust. Kahjuks võib aga selline piirdeaed tunduda ülepakutud, kui paigaldate selle väikese valduse ümber. Õnneks on olemas alternatiivsed lahendused.

Väiksemad klassikalises stiilis valdused peaksid olema ümbritsetud sellise dekoratiivne piirdeaiaga, mis tundub palju kergem kui sepistatud aed. Ideaalne alternatiiv rohmakatele sepistatud paneelisiiludele on meie Decofor süsteem, mille disain on samuti klassikaline, kuid samas on aed kergekaalulise innovaatilise struktuuriga, sobides seega suurepäraselt isegi väikestele territooriumitele.

105209s 1beka

Teie Decofor paneelaed võib olla kaarekujulise (Arco) või sirge (Recto) ülaosaga. Mõlemat tüüpi paneele on võimalik paigaldada nii vundamendile kui otse maapinnale (kas tellispostide või süsteemi juurde kuuluvate metallpostide külge).

panele ogrodzeniowe creazen composition betafence

Olemuselt kaunis

Huvitavaks alternatiiviks sepistatud piirdeaiale on ka originaalne CreaZen palissaad, mille disain on inspireeritud loodusest. See on innovaatilises vormis klassikaline aed — profiilid, millest piirdeaed koosneb, on reastatud korrapäratult, risti-rästi, meenutades sellega põõsaoksi. See lihtsa ja looduslähedase väljanägemisega piirdeaed sobib nii klassikalise kui kaasaegse arhitektuuriga.

117132s 1beka139919s 1beka

Olge ise ilu looja

Kas teile meeldib sepistatud piirdeaedade lai valik? Te saate piirdeaiastiile lausa ise juurde luua. Kujundage oma isiklik piirdead, kasutades selleks universaalset vahendit — Zenturo süsteemi. Kui näete selle võimalusi, soovite te kindlasti oma kodu ümber midagi enamat kui lihtsalt piirdeaeda. Zenturo paneele võib ka kasutada roheaia elementidena, nt toena ronitaimede jaoks, dekoratiivse gabioonseinana jne.

Zenturo paneelide väga kaunis disain on saavutatud mitme eri suurusega varvavahede kombineerimisel vaheldumisi keevitatud horisontaalsete traatidega. Aia innovaatiline olemus on veelgi rõhutatud trendika värvi abil — selleks on metalne antratsiiditoon. Zenturo piirdeaed on läbipaistev, kuid kui soovite rohkem privaatsust, võite täita aia plastikust mosaiikpikslite või Flexo teibiga. Nii mosaiikpiksleid kui teipi saab kasutada piirdeaial originaalsete mustrite loomiseks, mis muudab aia veelgi dekoratiivsemaks.

betafence panele ogrodzeniowe horizen sandacza mili 2016 11 24 347

Horisontaalne piirdeaed

Sepistatud piirdeaiad tõugatakse turult välja uute lahenduste poolt, mis vastavad muutunud asulaplaneeringule (tihedalt paiknevad eramajad või astmeliselt paiknevad ridaelamud) ja uutele trendidele piideaiavaldkonnas. Meie horisontaalne paneelisüsteem Horizen vastab suurepäraselt mõlemale muutusele. Varbade horisontaalne asetus pakub teile privaatsust ning aed näeb elegantne välja vaatamata sellele, et on teatud määral opaakne. Süsteemi kõik elemendid: paneelid, postid, jalg- ja sissesõiduväravad moodustavad ühtse piirdeaiajoone. Nii väljendab teie kodu koos Horizen piirdeaiaga rahulikkust juba väljastpoolt, ja seda ka turvalisuse mõttes — piirdeaia struktuur raskendab väga sellest üle ronimist.

Seega, Betafence'I süsteemid on mitte ainult kauni disainiga, vaid ka suurepäraseks alternatiiviks sepistatud piirdeaiale tänu nende puhul kasutatud innovaatilistele katmistehnoloogiatele, millega on tagatud piirdeaia mugav kasutamine paljude aastate vältel, ning seda ilma vajaduseta regulaarse ja kuluka hoolduse järele. Te jääte piirdeaiaga rahule juba pärast selle kasutamise esimest hooaega.

Not only are Betafence’s systems characterised by an attractive design but are also a great alternative to forged fences thanks to the use of innovative coating technologies, which ensure many years of comfortable use without the need of regular and expensive maintenance. You will appreciate it already after the first season.