Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

Maja ehitamine: millal püstitada alaline piirdeaed

105217s 1beka thumb640x480

Vastavalt ehitusseadusele peab ehitusplats olema nõuetekohaselt kaitstud. Kui teie krunt ei ole varasemast ajast piirdeaiaga ümbritsetud, peaksite paigaldama ajutise piirdeaia ning lükkama alalise piirdeaia püstitamise edasi.

Maja ehitamine on äärmiselt kulukas ning seetõttu võib ajutise piirdeaia paigaldamine tunduda ebavajaliku täiendava kuluna. Siiski on sellel lahendusel mitu eelist, ja seda eriti tulevasi kulusid silmas pidades.

123795s 1beka

  • Kui püstitate ajutise piirdeaia, annate suurtele veoautodele ja muudele masinatele võimaluse mugavalt ehitusobjektile pääseda. Sissesõiduvärav peab oleme piisavalt lai, et sõidukid saaksid hõlpsasti ehitusplatsile siseneda ja sealt väljuda. Kui aga tööd on lõppenud, saate värava laiuse seada juba teie, mitte ehitusbrigaadi vajaduste järgi.
  • Kui paigaldate alalise piirdeaia enne ehitustööde lõppemist, tekib oht, et ehitusplatsil olevad masinad võivad seda kahjustada. Kaaluge, kas olete valmis kandma täiendavalt kulusid piirdeaia parandamise eest.
  • Alalise piirdeaia võib püstitada siis, kui maja ehitamine jõuab staadiumisse, kus rasketehnika kasutamine ei ole enam vajalik. See on sobiv hetk ka turvalisuse seisukohast — alaline piirdeaed kaitseb paremini teie valdust sissetungijate eest.

agronet 4 tn

Ajutise piirdeaiana võite kasutada Agronet sõlmitud võrku, mis on lihtsasti paigaldatav mis tahes ajutiste postide või eelmisest piirdeaiast üle jäänud postide külge. Kuna võrk on galvaanitud, elab see üle mitu ehitusprojekti — kui tööd on lõpetatud, saate te võrgu lihtsalt kokku rullida ja kasutada seda teise objekti juures.

105218s 1beka

Kui te ei soovi nii kõrget turvalisuse taset, kasutage Pantanet Light aiavõrku või Tempofor F mobiilsetest paneelidest koosnevat professionaalset süsteemi, et kaitsta oma valdust ehitustööde läbiviimise ajal.