Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Inspiratsioon

Nylofor süsteem — piirdeaed tööstusrajatiste jaoks

105383s 1beka thumb640x480

Tehased ja vabrikud vajavad väga tõhusat kaitset loata sisenejate eest — kõrgtasemel turvalisuse selliste objektide puhul tagavad Nylofor 2D ja Nylofor 3D süsteemid.

Nylofor süsteem koosneb rasketest keevispaneelidest, mis on paigaldatud ristkülikukujulise ristlõikega postide külge. Süsteemi täiendavad Nylofor tiibvärvavad või Robusta liugväravad. Sõltuvalt süsteemi tüübist on paneelid kas horisontaalselt profileeritud, mistõttu on need jäigemad (Nylofor 3D), või tugevdatud topeltsuurusega diameetriga horisontaalsete traatidega (Nylofor 2D). Piirdeaia sellise disaini abil on kindlustatud maksimaalne turvalisus, ning tänu võimalusele paigaldada pea mis tahes pikkusega liugvärav, on suurte sõidukite jaoks tagatud mugav sissepääsemine vabriku või tehase territooriumile.

105493s 1beka146909s 1beka

Nylofor süsteemid on ideaalselt sobinud kaitsma Orleni kütuseterminali Mościska külas Poolas (kasutati Nylofor 3D piirdeaeda), Akebono piduritehast (kasutati Nylofor 2D piirdeaeda kogupikkusega 2300 m) ja VGP renditavaid laohooneid Slovakkias (kasutati Nylofor 3D piirdeaeda).

betafence panele ogrodzeniowe nylofor 2d akebono brake dsc 0041betafence panele ogrodzeniowe nylofor 3d orlen 1

Tööstusrajatiste puhul, mis sageli vajavad sadade ja isegi tuhandete meetrite pikkuseid piirdeaedu, on oluliseks plussiks, et Nylofor süsteeme iseloomustab erakordne vastupidavus korrosioonile. Tänu kõige kaasaegsema katmistehnoloogia kasutamisele ei vaja need piirdeaiad regulaarset hooldamist, mis väga suurel määral lihtsustab nende kasutamist ja säilitab ka paljude aastate jooksul piirdeaia laitmatu väljanägemise. See omakorda mõjutab positiivselt esmamuljet, mida ettevõte endast jätab.