Ploty Betafence

Abi vajama?

1000 lõbu vasakule

Betafence

Resistor võrkaed kaitseb Eurocashi hoonet

Ettevõte Bremer on spetsialiseerunud infrastruktuuri ja ladude valdkonnale ning teostanud juba aastaid projekte maailma ühele suuremale kinnisvaraarendusega tegelevale ettevõttele Goodman. Tänu pikaajalisele koostööle Bremeri ja Betafence'i vahel valiti meie ettevõte taas piirdeaia valmistajaks. Eurocashi hoonet kaitseb pea 1,5 kilomeetri pikkune halli värvi Resitor võrkaed. Süsteemi täiendati mitme tiib- ja liugväravaga nii peamise sissesõiduala kui muude sissepääsude jaoks.

1

Loe edasi...

Nylofor 3D paneelaed raudteejaamas

Poolas asuva Bobry küla raudteejaama platvormide ja nendeni viivate teede äärde paigaldati 1,23 meetri kõrgune Nylofor 3D paneelaed. Paneelid kinnitati EL ristkülikukujulise ristlõikega postide külge. Kogu süsteem viimistleti reisijate tähelepanu tõmbamiseks erksate värvidega: Nylofor paneelid 3D kollases toonis ja postid sinises RAL 5005 toonis.

mili 2017 06 08 619

Loe edasi...

Huvitav värvilahendus Horizen paneelidega

Lõuna-Poolas Zielonki külas paikneva eramaja puhul sobitati heleda liiva toonis seinad tumeda katusega. Maja ümbritsev piirdeaed valiti sama värvimustriga. Horizen paneelid viimistleti tumedas antratsiiditoonis 7016S struktuurvärviga ning paigaldati heledas toonis betoonpostide külge. Sissepääsualale paigaldati ühe meetri laiune Horizen ühepoolne elektropüüduriga tiibvärav.

mili 2017 05 017 175

Loe edasi...

Originaalne lahendus Weldmesh keevisvõrguga

Lõuna-Poola Gliwice linnas asuv ettevõte Siatex otsustas renoveerida vana piirdeaia oma kontori sissepääsualal ning samal ajal ka reklaamida Betafence'I keevisvõrku, mida ettevõte müüb. 50x50 mm suuruse võrgusilmaga Weldmesh keevisvõrk, mis on valmistatud 4,0 mm suuruse diameetriga kuumsukeldusgalvaanitud traadist, paigaldati metallraamidesse ning kinnitati juba olemasoleva piirdeaia külge sobivate klambrite abil. Võrgupaneelide ja piirdeaia vaheline ruum täideti kividega. Allossa asetati suuremad ning nende peale väiksemad kivid. Lisaks paigaldati kogu süsteemi juurde ka dekoratiivne piirdeaed.

20170831 141622

Loe edasi...

Nylofor kaunistab ja kaitseb

Ettevõte Goldbeck, kes on spetsialiseerunud suurtele logistikakeskustele ehitamisele rahvusvaheliste ettevõtete jaoks, valis Betafenceʼi tooted, et piirestada ettevõtte Zalando halli, mis on suurim hall Poolas. Tegemist on ühega vähestest Zalando vabrikutest, mis on Poolasse ehitatud. Vabrik paikneb Gardno linnas Szczecini linna lähistel ja S-3 maantee ääres. Zalando ja Goldbecki esindajad otsustasid Nylofor 2D paneelisüsteemi kasuks, et tõsta esile hoone välimust ja samal ajal tagada kõrgemal tasemel turvalisus. Kõik 4 paigaldatud Egidia liugväravat on motoriseeritud ja varustatud turvaliistudega.

2

Loe edasi...